AQUACUP L 500

AQUACUP  L 500
Doprava po dohodě


AQUACUP L 500

Výrobci AQUACUP
Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • 17 627 Kč

  • Cena bez DPH: 14 567 KčPodzemní horizontální nádoby jsou určeny pro čistou či užitkovou vodu nebo jako odpadní jímky. Nádoby nejsou určeny pro povrchovou instalaci. Jejich největší výhodou je osazení bez nutnosti obetonování (instalujeme přímo do výkopu). Jsou vyrobené z netoxického lineárního polyetylenu o vysoké hustotě. Jsou lehké, skladné a snadno se s nimi manipuluje. Nádoby jsou použitelné při teplotách od - 40°C do + 60°C a jsou odolné proti UV záření, tvorbě řas, výkyvům teplot, proti nárazům a proti působení chemických látek.

Instalujeme max 80 cm pod zemský povrch, výkop pro nádrž musí být o 20 cm větší než je samotná nádoba a nádobu ukládáme do vodorovné polohy a do 10 cm vrstvy udusaného písku. Pokud instalujeme v podmínkách, kde je spodní voda nebo hrozí prorůstání kořenů stromů, doporučeujeme instalaci na betonový základ a odestavění obvodových stěn.

Nádoba je dodávána včetně horního víka. Nástavce kontrolního otvoru mají standardní výšku 30 cm. Součástí dodávky je doklad o nepropustnosti.

Výška: 1140 mm

Šířka: 680 mm

Délka: 1200 mm

Vstupní otvor: 580 mm