Doprava a platba

CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

- v hotovosti v provozovně prodávajícího na adrese Riegrova 71, 370 01, České Budějovice

- v hotovosti nebo platební kartou na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce - PPL, Česká pošta

- bezplatným převodem na účet 216 557/0300 

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou náklady spojené s dodáním zboží.

V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží.

Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky, požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.

Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad –  fakturu. Prodávající je plátcem daně z přidané hodnoty.  

Dodací podmínky

Dodací lhůta je od 2-21 pracovních dnů, není- li uvedeno jinak. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat.

Zákazník má možnost zvolit si doručení prostřednictvím zásilky českou poštou ,kurýrní službou PPL, nebo osobním odběrem v prodejně. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby.

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje známky poškození. Zákazník by měl ve vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout,či dopravce požádat o doručení v další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem. 

V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahů při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele internetového obchodu ROB k.s.

       Ceny přepravy s DPH:

       pro ČR

       PPL                  do 30 kg ......255 Kč

       Česká pošta    do 30 kg........cena dle aktuálního ceníku České pošty

       pro Zahraničí - pouze PPL - po dohodě, cena dle aktuálního ceníku

       

        Nad 30 Kg je cena vždy individuální a po dohodě s dopravcem