Einhell Aquinna 36/30

Einhell Aquinna 36/30

Einhell Aquinna 36/30

Výrobci Einhell
Dostupnost: Na skladě
  • 3 082 Kč

  • Cena bez DPH: 2 547 KčParametry produktu

Výrobce                                                                                EINHELL
Typ čerpadla
        zahradní
Maximální ponorná hloubka                                     8m
Maximální čerpané množství
3000 l/hod
Napětí                                      36 V
Hmotnost                                                            3.3 kg
Výtlačná výška (výtlak)
26 m
Dopravní výška
26 m

Popis produktu

Se zahradním čerpadlem Einhell Aquinna 36/30 lze na vlastní zahradě a v rámci zeleně efektivně využít dešťovou vodu, vodu ze studny i cisterny, a šetřit tak peníze a životní prostředí. Zahradní čerpadlo Einhell Aquinna 36/30 získává totiž energii ze dvou 18V baterií. Díky tomu, že je součástí výkonné platformy Einhell Power-X-Change, lze navíc baterie díky neomezené flexibilitě použít také v řadě dalších dílenských a zahradních přístrojích této systémové řady.

  • Dvoustupňový přepínač ECO zajišťuje správné nastavení: Ať už se jedná o energeticky úsporný režim s nižším dopravním tlakem nebo o provoz na plný výkon. S dopravní výškou až 26 metrů, sací výškou až 8 metrů a dopravovaným množstvím max. 3 000 litrů za hodinu boduje akumulátorové zahradní čerpadlo Einhell Aquinna 36/30 i na poli výkonu. Přípojka na sací straně činí 42 mm (1 1/4“ vnější závit) a na výtlačné straně 33,3 mm (R1 vnitřní závit). K dispozici je napouštěcí ventil a na ochranu proti mrazu vypouštěcí ventil. To umožňuje bezpečné skladování zahradního čerpadla v chladném ročním období. Tepelná ochrana chrání motor před přetížením. Díky praktickému držadlu lze zahradní čerpadlo rychle donést na jakékoliv místo použití.
  • Upozornění: Čerpadlo se dodává bez baterie a bez nabíječky. Ty se prodávají samostatně, např. jako praktická startovací sada od značky Einhell.