AERÁTOR IBO AREAT 1(okysličovač)

AERÁTOR IBO AREAT 1(okysličovač)

AERÁTOR IBO AREAT 1(okysličovač)

Výrobci IBO
Dostupnost: Skladem u dodavatele
 • 10 648 Kč

 • Cena bez DPH: 8 800 KčHydrotechnické zařízení – Aerátor se používá především v profesionálních provzdušňovacích systémech pro mořskou a sladkovodní akvakulturu. Vytváří směs s vysokým procentním obsahem rozpuštěného kyslíku a vyznačuje se velkým dosahem, což přispívá ke zlepšení kvality vody a urychlení růstu chovaných zvířat. Zařízení se skládá s motoru s oběžným kolem a troúhelníkového podstavce.

Areat 1 je určen pro čistou vodu: rybníky, jezera a jiné vodní plochy bez obsahu brusných pevných částic.

Charakteristika:

 • Unikátní technologie: unikátní vstupní komora a konstrukce oběžného kola ve tvaru hvězdy, díky čemuž má zařízení vysokou schopnost okysličování a důkladně míchá plyn a vodu. Množství dodávaného kyslíku je až o 30% větší oproti jiným zařízením, což přispívá ke snížení nákladů na chov.
 • Na styku oběžného kola a okolní vody vzduch vytváří mnoho drobných bublin. Průtok vody vytvořený otáčením oběžného kola se pousová vodorovně s určitou rychlostí a teče nahoru, míchá vodu, která se nachází níže a tímto způsobem zvětšuje dosah okysličování. Díky tomto řešení nevzniká mrtvý úhel a plyn přichází do styku s vodou na velké ploše, což zesiluje efekt rozpouštění kyslíku.
 • Velký počet drobných bublin zvětšuje plochu styku vody a plynu a urychluje rozpouštění kyslíku, díky čemuž rozpuštěný kyslík účinněji proniká do vody a eliminuje velký počet škodlivých látek. Zlepšení kvality vody přímo ovlivňuje zlepšení zdravotního stavu chovaných zvířat a urychluje jejich růst.
 • Zařízení je kompaktní, elastické, snadno montovatelné a použitelné, díky čemuž ušetříte čas a peníze.
 • Hmotnost9 kg
  Jmenovité napětí [V]400
  Výkon [kW]1,5
  Max. teplota media [°C]35
  Hloubka ponoru [m] (?)5
  Provzdušňování (m3/h)10 - 320
  Okysličování (kg (O2) /h)2,5
  Plocha aktivního působení (m2)2000 - 4000